Signature module (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Signature
tr: İmza

en: Account settings
tr: Hesap ayarları

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım

en: Field types
tr: Alan tipleri

en: User signature
tr: Kullanıcı imzası
