Signature module (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Signature
ug: ئىمزا

en: Account settings
ug: ھېسابات تەڭشىگى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش

en: User signature
ug: ئەزا ئىمزاسى
