Signature module (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Signature
ru: Подпись

en: Account settings
ru: Настройки учётной записи

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование

en: Field types
ru: Типы полей

en: User signature
ru: Подпись пользователя
