Signature module (8.x-1.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Signature
th: ข้อความลงท้าย

en: Account settings
th: ตั้งค่าบัญชีผู้ใช้

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล
