Signature Field (3.0.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Signature
ca: Signatura

en: Background color
ca: Color de fons

en: Clear
ca: Neteja

en: Default value
ca: Valor predeterminat
