Signature Field (3.0.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Signature
el: Υπογραφή

en: Background color
el: Χρώμα παρασκηνίου

en: Clear
el: Καθαρισμός

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή
