Signature Field (3.0.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Signature
et: Allkiri

en: Background color
et: Taustavärv

en: Clear
et: Tühjenda

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus
