Signature Field (3.0.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Signature
fi: Allekirjoitus

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Clear
fi: Tyhjennä

en: Default value
fi: Oletusarvo
