Signature Field (3.0.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Signature
gl: Sinatura

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Clear
gl: Limpar

en: Default value
gl: Valor predefinido
