Signature Field (3.0.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Value
he: ערך

en: Signature
he: חתימה

en: Background color
he: צבע רקע

en: Clear
he: ניקוי

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל
