Signature Field (3.0.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Signature
hu: Aláírás

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Clear
hu: Törlés

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Canvas width
hu: Vászon szélessége

en: Canvas height
hu: Vászon magassága
