Signature Field (3.0.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Value
it: Valore

en: Signature
it: Firma

en: Background color
it: Colore dello sfondo

en: Clear
it: Cancella

en: Default value
it: Valore predefinito
