Signature Field (3.0.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Signature
nl: Ondertekening

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Clear
nl: Wissen

en: Default value
nl: Standaardwaarde
