Signature Field (3.0.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Signature
sv: Signatur

en: Background color
sv: Bakgrundsfärg

en: Clear
sv: Rensa

en: Default value
sv: Förvalt värde
