Signature Field (3.0.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Signature
vi: Chữ ký

en: Background color
vi: Màu nền

en: Clear
vi: Dọn dẹp

en: Default value
vi: Giá trị mặc định
