Signature Field (3.0.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Signature
lt: Parašas

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė
