Signature Field (3.0.1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Value
uk: Значення

en: Signature
uk: Підпис

en: Background color
uk: Колір тла

en: Clear
uk: Очистка

en: Default value
uk: Базове значення
