Signature Field (3.0.2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Value
hi: मान

en: Signature
hi: हस्ताक्षर

en: Background color
hi: पृष्ठभूमि का रंग

en: Clear
hi: साफ़ करें

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य
