Signature Field (3.0.2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Signature
hr: Potpis

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Clear
hr: Očisti

en: Default value
hr: Zadana vrijednost
