Signature Field (3.0.2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Signature
ku: مۆر

en: Background color
ku: ڕەنگی پاشبنەما

en: Clear
ku: خاوێنکردنەوە

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی
