Signature Field (3.0.2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Signature
lv: Paraksts

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība
