Signature Field (3.0.2) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Signature
ru: Подпись

en: Background color
ru: Цвет фона

en: Clear
ru: Очистить

en: Default value
ru: Значение по умолчанию
