Signature Field (3.0.2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Signature
sk: Signatúra

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Default value
sk: Predvolená hodnota
