Signature Field (3.0.3) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Signature
is: Undirskrift

en: Background color
is: Bakgrunnslitur

en: Clear
is: Hreinsa

en: Default value
is: Sjálfgildi
