Signature Field (3.0.3) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Signature
my: လက်မှတ်

en: Background color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Clear
my: ရှင်းလင်းပါ

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး
