Signature Field (3.0.3) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Signature
pl: Podpis

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Default value
pl: Wartość domyślna
