Signature Field (3.0.4) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Signature
ar: التوقيع

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Clear
ar: مسح

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية
