Signature Field (3.0.4) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Signature
bo: མིང་རྟགས

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Clear
bo: གཙང་སེལ

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས
