Signature Field (3.0.4) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Signature
fa: امضا

en: Background color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Clear
fa: پاک کردن

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض
