Signature Field (3.0.4) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Value
id: Nilai

en: Signature
id: Tanda tangan

en: Background color
id: Warna latar belakang

en: Clear
id: Bersihkan

en: Default value
id: Nilai bawaan
