Signature Field (3.0.4) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Signature
oc: Signatura

en: Background color
oc: Color de rèireplan

en: Clear
oc: Escafar

en: Default value
oc: Valor per defaut
