Signature Field (3.0.4) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Signature
ro: Semnătura

en: Background color
ro: Culoare fundal

en: Clear
ro: Elimină

en: Default value
ro: Valoare implicită
