Signature Field (3.0.4) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Signature
tr: İmza

en: Background color
tr: Arkaplan rengi

en: Clear
tr: Temizle

en: Default value
tr: Varsayılan değer
