Signature Field (3.0.3) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Signature
cs: Podpis

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Clear
cs: Vymazat

en: Default value
cs: Výchozí hodnota
