Signature Field (3.0.3) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Signature
da: Signatur

en: Background color
da: Baggrundsfarve

en: Clear
da: Ryd

en: Default value
da: Standardværdi
