Signature Field (3.0.3) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Value
de: Wert

en: Signature
de: Signatur

en: Background color
de: Hintergrundfarbe

en: Clear
de: Leeren

en: Default value
de: Standardwert
