Signature pad (1.0.1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Filename
az: Fayl adı

en: Fields
az: Sahələr

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Button
az: Düymə

en: Hide
az: Gizlət

en: Progress indicator
az: Tərəqqi göstəricisi

en: Preview image style
az: Şəkil üslubuna ön baxış
