Signature pad (1.0.1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Fields
sk: Polia

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Button
sk: Tlačidlo

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Undo
sk: Vrátiť späť

en: Hide
sk: Skryť

en: Progress indicator
sk: Indikátor priebehu

en: Preview image style
sk: Náhľad štýlu obrázku

en: Fixed width
sk: Pevná šíka

en: Format: @format
sk: Formát: @format
