Signature pad (1.0.2) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Disable
id: Non-fungsikan

en: Filename
id: Nama berkas

en: Fields
id: Bidang isian

en: Background color
id: Warna latar belakang

en: Button
id: Tombol

en: Clear
id: Bersihkan

en: Undo
id: Batalkan

en: Hide
id: Sembunyikan

en: Progress indicator
id: Indikator kemajuan

en: Preview image style
id: Pratinjau gaya gambar

en: Fixed width
id: Lebar tetap
