Signature pad (1.0.2) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Fields
pl: Pola

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Button
pl: Przycisk

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Undo
pl: Cofnij

en: Hide
pl: Ukryj

en: Image format
pl: Format obrazka

en: Aspect ratio
pl: Proporcje

en: Progress indicator
pl: Wskaźnik postępu

en: Preview image style
pl: Styl podglądu obrazka

en: Fixed width
pl: Stała szerokość
