Signature pad (1.0.3) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Disable
da: Deaktivér

en: Filename
da: Filnavn

en: Fields
da: Felter

en: Background color
da: Baggrundsfarve

en: Button
da: Knap

en: Clear
da: Ryd

en: Undo
da: Fortryd

en: Hide
da: Skjul

en: Progress indicator
da: Fremdriftsindikator

en: Preview image style
da: Vis eksempel på format

en: Fixed width
da: Fast bredde
