Signature pad (1.0.3) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Disable
et: Keela

en: Filename
et: Failinimi

en: Fields
et: Väljad

en: Background color
et: Taustavärv

en: Button
et: Nupp

en: Clear
et: Tühjenda

en: Undo
et: Võta tagasi

en: Hide
et: Peida

en: Aspect ratio
et: Külgede suhe

en: Progress indicator
et: Edenemise indikaator

en: Preview image style
et: Eelvaatepildi stiil

en: Fixed width
et: Fikseeritud laius
