Signature pad (1.0.3) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Disable
fr: Désactiver

en: Filename
fr: Nom du fichier

en: Fields
fr: Champs

en: Background color
fr: Couleur d'arrière-plan

en: Button
fr: Bouton

en: Clear
fr: Vider

en: Undo
fr: Annuler

en: Hide
fr: Masquer

en: Color picker
fr: selectionneur de couleur

en: Image format
fr: Format de l'image

en: Aspect ratio
fr: Ratio d'aspect

en: Progress indicator
fr: Indicateur de progression

en: Preview image style
fr: Aperçu du style d'image

en: Fixed width
fr: Largeur fixe

en: Format: @format
fr: Format : @format
