Signature pad (1.0.3) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Disable
hi: असक्रीय करें

en: Filename
hi: फ़ाइल का नाम

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Background color
hi: पृष्ठभूमि का रंग

en: Button
hi: बटन

en: Clear
hi: साफ़ करें

en: Undo
hi: पूर्ववत करें

en: Hide
hi: छिपाएँ
