Signature pad (1.0.3) - en to ms translation catalogue (9 entries)

en: Disable
ms: Dinyahbolehkan

en: Filename
ms: Nama fail

en: Fields
ms: Medan-medan

en: Background color
ms: Warna latar belakang

en: Undo
ms: Buat asal

en: Hide
ms: Selindungkan

en: Progress indicator
ms: Penunjuk kemajuan

en: Preview image style
ms: Pratonton gaya imej

en: Fixed width
ms: Lebar tetap
