Signature pad (1.0.3) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: Background color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Clear
my: ရှင်းလင်းပါ

en: Undo
my: မပြုလုပ်တော့

en: Hide
my: ဖွက်ပါ
