Signature pad (1.0.3) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Disable
oc: Desactivar

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: Fields
oc: Camps

en: Background color
oc: Color de rèireplan

en: Clear
oc: Escafar

en: Undo
oc: Anullar

en: Hide
oc: Amagar

en: Progress indicator
oc: Indicador de progression

en: Preview image style
oc: Estil de la previsualizacion de l'imatge

en: Fixed width
oc: Largor fixe
