Signature pad (1.0.3) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Filename
fa: نام فایل

en: Fields
fa: میدانها

en: Background color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Button
fa: دکمه

en: Clear
fa: پاک کردن

en: Undo
fa: باز گرداندن

en: Hide
fa: پنهان کن

en: Progress indicator
fa: نشانگر پیشرفت

en: Preview image style
fa: پیش‌نمایش سبک تصویر
