Signature pad (1.0.3) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: Button
ps: تڼۍ

en: Undo
ps: ناکړ

en: Hide
ps: پټول
