Signature pad (1.0.3) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Filename
tr: Dosya adı

en: Fields
tr: Alanlar

en: Background color
tr: Arkaplan rengi

en: Button
tr: Düğme

en: Clear
tr: Temizle

en: Undo
tr: Geri al

en: Hide
tr: Gizle

en: Progress indicator
tr: İlerleme göstergesi

en: Preview image style
tr: Resim stilini önizle

en: Fixed width
tr: Sabit genişlik
